Joninės 2014

Žemės šventė 2013

Šįmet Krunuose pirmą kartą paminėjome Žemės šventę. Šventės idėja aprašyta V. Megre knygoje „Anastasija“. Pagrindinė jos mintis – pasidžiaugti Žeme Motina, jos gėrybėmis, vienas kitu ir tuo, kad esame Jos vaikai.

Šventės laiką užpildėme dainomis ir šokiais, pastebėjimais apie žemę, jos kūrinius ir save pačius joje. Saulei nusileidus šildėmės prie ugnies ir virėme savo rinktų žolelių arbatą. Buvo taip smagu, kad net įsižiebus žvaigždėms nesinorėjo skirstytis… Lauksime kitų susitikimų!

Joninės 2013

Šįmet Rasas šventėme Jono ir Indrės sodyboje. Gera buvo visu būriu susirinkti, viens kitą pamatyti, šventiškai nusiteikusius, o vėliau – suvienyti mintį daina ligi pat sutemų. Ugniai kūrenantis, Gamtai apgaubiant vėl prisimenam savo ištakas ir paprastą paskirtį – būti laimingu…

Joninės 2011

Užgavėnės 2010

Anksčiau užgavėnės buvo švenčiamos kovo mėnesį, tuomet, kai žmonės pajusdavo iš gamtos sklindančią džiaugsmingą prabudimo energiją. Šventė su pertraukomis tęsdavosi visą mėnesį iki lygiadienio. Šventės esmė – susijungimas su kosmosu. Žmonės žinojo, kad Saulė – tai žmonių energija, kad kosmosas reaguoja į energiją, sklindančią iš Žemės. Jie sveikino Saulę po žiemos poilsio, siuntė jai meilės ir švelnios jėgos. Ir Saulė įgydavo energijos sekančiam – pavasario – ciklui. Jeigu per lygiadienį Saulė tokios energijos gauna nepakankamai, įvyksta nepilnas perėjimas į šį ciklą. Kai Saulė ir kiti kosminiai kūnai gauna Žmogaus šilumos, jie pradeda vykdyti savo misiją, ir tai daro sąmoningai, žinodami dėl ko tai reikalinga. O kai Žmogus nesuteikia tokios energijos, jie išlieka pusiau miego būsenoje ir pasimetime, nežinodami, kaip jiems veikti. Per šią šventę žmonės priminė Visatai, kad ją myli. Tai buvo sąmoninga visatinė šventė.

Per lygiadienį su mumis sukosi visa Visata!

Indrės ir Jono tuoktuvės 2009

Neringos ir Algio tuoktuvės 2009

Neringos ir Lino tuoktuvės 2008